Inne oferty pracy dla policjantów

Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KWP zs. w Radomiu poszukuje kandydata do pracy na stanowisku policyjnym – specjalista (6 grupa zaszeregowania) do Zespołu w Ciechanowie

Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KWP zs. w Radomiu poszukuje kandydata do pracy na stanowisku policyjnym – specjalista (6 grupa zaszeregowania) do Zespołu w Ciechanowie Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KWP zs. w Radomiu:

Główne zadania:

  • prowadzenie postępowań przygotowawczych w sprawach dotyczących przestępstw trudnych do wykrycia z powodu znacznego stopnia skomplikowania działań wykrywczych bądź dowodowych, a także o zasięgu obejmującym obszar kilku powiatów lub województw, przekraczających możliwości realizacyjne tych jednostek Policji, a w szczególności postępowań przygotowawczych o:
  • charakterze kryminalnym, w którym konieczna jest współpraca z policjami i prokuratorami państw obcych,
  • przestępstwa kryminalne o złożonym procesie dowodowym,
  • udzielanie, na polecenie Komendanta, wsparcia jednostkom okręgu płockiego i ostrołęckiego przy czynnościach prowadzonych w niezbędnym zakresie i obejmowanie zwierzchnim nadzorem  postępowań przygotowawczych  w sprawach o przestępstwa kryminalne  o szczególnym charakterze;
  • uczestniczenie w grupach śledczych i zespołach roboczych powołanych do spraw  o których mowa w pkt 1 lub w sprawach wskazanych przez Komendanta dotyczących okręgu płockiego i ostrołęckiego;
  • sprawowanie doraźnego zwierzchniego ogólnego nadzoru służbowego nad czynnościami  prowadzonymi w  jednostkach okręgu płockiego  i ostrołęckiego oraz nadzoru szczególnego w zakresie spraw dotyczących przestępczości kryminalnej i narkotykowej;
  • realizacja pilnych czynności nadzorczych w jednostkach Policji na terenie okręgu płockiego i ostrołęckiego,
  • pełnienie dyżurów domowych.

Wymagania formalne: zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji  z dnia 19 czerwca 2007 r. w sprawie wymagań w zakresie wykształcenia, kwalifikacji zawodowych  i stażu służby, jakim powinni odpowiadać policjanci na stanowiskach komendantów Policji i innych stanowiskach służbowych oraz warunków ich mianowania na wyższe stanowiska służbowe (Dz.U.nr 123, poz. 857, z późn.zm.);

Preferowane kompetencje i doświadczenie zawodowe oraz wymagania dodatkowe:

- wykształcenie średnie;

- co najmniej 10 lat stażu służby w Policji, w tym co najmniej 8 lat w służbie dochodzeniowo-śledczej;

- prawo jazdy kat. B;

- brak przeciwskazań do kierowania pojazdami służbowymi;

- dyspozycyjność;

- umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office;

- umiejętności: analityczne, redakcyjne, interpretacji przepisów prawa i procedur, organizacji i planowania pracy, pracy w zespole;

- niekaralność dyscyplinarna.

Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie swojego CV (zawierającego m.in. przebieg służby) wyłącznie pocztą elektroniczną bezpośrednio do Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KWP zs. w Radomiu na adres:

marek.wojciechowski@ra.policja.gov.pl , do dnia 31 marca 2023r.

Po dokonaniu analizy otrzymanych CV kandydatów do służby na wymienionym stanowisku Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego  zastrzega sobie prawo do kontaktowania i umówienia  się na rozmowę z wybranymi osobami. Brak kontaktu z kandydatem jest jednoznaczny z brakiem zainteresowania jego aplikacją.

Metryczka

Data publikacji : 17.03.2023
KWP z siedzibą w Radomiu
Magdalena Siczek-Zalewska Zespół Komunikacji Wewnętrznej KWP Radom